Katarzyna Dziurska ambasadorką linii INNOVUM®

Katarzyna Dziurska ambasadorką linii INNOVUM®

Tancerka oraz miłośniczka i popularyzatorka sportu, Katarzyna Dziurska, rozszerzyła współpracę z firmą Olimp Labs stając się twarzą nowej linii produktów beauty – rewolucyjnych preparatów z serii INNOVUM®. Profesjonalna linia suplementów diety przeznaczona jest dla kobiet wymagających, aktywnych, ceniących sobie najwyższą jakość oraz pragnących posiadać zdrowe, gęste włosy, piękną skórę i mocne paznokcie.

Współpraca pomiędzy firmą Olimp Labs, a Katarzyną Dziurską trwa od 2015 roku, z początku obejmując produkty z kategorii suplementów sportowych. Zaangażowanie ambasadorki skupione było na promowaniu zdrowego, aktywnego stylu życia w ramach marki Olimp Sport Nutrition. W 2018 roku współpraca została rozszerzona o pierwszy produkt z kategorii suplementów farmaceutycznych – ThermLine, środek wspomagający odchudzanie. Z początkiem 2020 roku Katarzyna Dziurska stała się twarzą nowej linii Innovum.

INNOVUM® silica MAX - Katarzyna Dziurska
INNOVUM® silica MAX – Katarzyna Dziurska

Dla mnie współpraca z marką Olimp Labs jest niezwykle ważna z uwagi na wiarygodność i jakość produktów. Stosując je już piąty rok i z doświadczenia wiem, że są po prostu skuteczne. Tym bardziej ucieszyła mnie propozycja dotycząca nowej linii produktów urodowych przeznaczonych dla kobiet – mówi Kaśka Dziurska, ambasadorka linii INNOVUM®.

Nowa seria to kompleksowo działające preparaty zawierające odpowiednio dobrane zestawy składników aktywnych. Działają na organizm od wewnątrz, dostarczając składniki odżywcze niezbędne do utrzymania skóry, włosów i paznokci w dobrej kondycji. W skład linii INNOVUM® wchodzą 4 preparaty: INNOVUM® beauty shot, INNOVUM® silica, INNOVUM® silica MAX oraz INNOVUM® Biotinum fast. Preparaty uzupełniają wzajemnie swoje działanie tworząc niezbędnik dla każdej kobiety dbającej o swój wygląd.

W każdej z nas jest piękno i wierzę, że dzięki pracy nad sobą oraz odpowiedniemu wsparciu każda kobieta ma szansę na to, aby pokazać swoje mocne strony. Chcę zarażać tym pozytywnym przekazem innych oraz udowadniać, że nie ma rzeczy niemożliwych! – dodaje Kaśka Dziurska, ambasadorka linii INNOVUM®.

Charakterystyka produktów INNOVUM® – Olimp Labs

INNOVUM® beauty shot

INNOVUM® beauty shot - Olimp Labs
INNOVUM® beauty shot – Olimp Labs

INNOVUM® beauty shot to preparat w płynie, w składzie którego zastosowano znakomicie przyswajalny hydrolizat kolagenu, kwas hialuronowy, biotynę, cynk, witaminę A oraz witaminy z grupy B – B6 i B12, ryboflawinę, niacynę i kwas pantotenowy. Preparat pomaga zadbać o zdrową i piękną skórę, włosy i paznokcie. Jest doskonałym połączeniem wysokiej jakości składników zamkniętych w praktycznej i wygodnej w użyciu ampułce, którą z powodzeniem możesz zabrać ze sobą i stosować w każdym momencie.

INNOVUM® silica

INNOVUM® silica - Olimp Labs
INNOVUM® silica – Olimp Labs

INNOVUM® silica to preparat w kapsułkach zawierający bogatą kompozycję ekstraktów roślinnych skrzypu polnego i pokrzywy, aminokwasów siarkowych oraz odpowiednio dobranych witamin i minerałów, wpływających na zdrowy wygląd włosów skóry i paznokci. Preparat zawiera aż 19 aktywnych składników!

INNOVUM® silica MAX

INNOVUM® silica MAX - Olimp Labs
INNOVUM® silica MAX – Olimp Labs

INNOVUM® silica MAX to preparat w postaci tabletek, opracowany specjalnie z myślą o Kobietach wymagających, których kondycja skóry, włosy oraz paznokcie potrzebują maksymalnego wsparcia. Produkt zawiera wysoką dawkę skrzypu polnego, standaryzowanego na zawartość krzemionki, która podobnie jak cynk, pomaga utrzymać właściwą kondycję włosów, skóry i paznokci. Preparat zawiera również ekstrakt pokrzywy, cystynę, a także kompleks witamin i minerałów, w tym w formie wysoko przyswajalnych chelatów aminokwasowych Albion®.

INNOVUM® Biotinum fast

INNOVUM® Biotinum fast - Olimp Labs
INNOVUM® Biotinum fast – Olimp Labs

INNOVUM® Biotinum fast to preparat zawierający 5 mg biotyny w innowacyjnej formie tabletki ODT – rozpuszczalnej na języku, co pozwala na szybsze uwolnienie i wchłonięcie substancji aktywnej w porównaniu do innych form takich jak klasyczne tabletki czy kapsułki. Preparat posiada pyszny ananasowy smak. Zawarta w produkcie biotyna pomaga zachować zdrową skórę oraz zdrowy wygląd włosów.

INNOVUM® Biotinum fast - Katarzyna Dziurska
INNOVUM® Biotinum fast – Katarzyna Dziurska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.