Suplementy witaminowe Cheers

Cheers - Premium Health & Care
Cheers – Premium Health & Care

Cheers to suplementy diety inne niż wszystkie, nie tylko w skali kraju, ale całego świata. Produkowane są w nowoczesnej fabryce w Unii Europejskiej. Zawierają wyłącznie najlepsze, najczystsze surowce dostępne na całym świecie. Unikamy używania syntetycznych form witamin, wykorzystujemy najlepsze naturalne składniki, pochodzące ze standaryzowanych ekstraktów. Produkty Cheers są wolne od barwników, sztucznych wypełniaczy, polepszaczy smaku, słodzików, utwardzaczy, substancji glazurujących, przeciwzbrylających. Nie zawierają również stearynianu magnezu, ani podobnych szkodliwych substancji.

Dla porównania przyjrzyjmy się dowolnemu losowemu suplementowi diety dostępnemu na rynku. Znajdziemy tam w 99,9% przypadków substancje takie jak polidekstroza, dwutlenek tytanu, dwutlenek krzemu, sorbitol, stearynian magnezu, czyli składniki, od których wolne są produkty Cheers. A wszystko to
zestawione razem z wątpliwej jakości witaminą niewiadomego pochodzenia.

W przypadku Cheers nie ma żadnych dodatków. Skupiliśmy się jedynie na tym co potrzebne czyli na witaminach, minerałach i ziołach.

Jakość przede wszystkim

Za sprawą nieuczciwego postępowania wielu firm, suplementy diety na całym świecie mają aktualnie nienajlepszą opinię. Cheers stara się to zmienić pokazując, że można wyprodukować produkt wręcz wzorowy, pionierski, przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Tu warto nadmienić, że koszt naszej produkcji często przekracza cenę detaliczną produktów konkurencji. Jeśli przyjrzymy się jednak składowi i ilości w porcji, okazuje się, że należy spożyć nawet 6-7 tabletek konkurencji, aby otrzymać takie dawki jak w Cheers, a i tak pozostają wątpliwości w postaci pochodzenia surowca użytego do produkcji konkurencyjnego suplementu. Należy również mieć na uwadze efekty uboczne, które mogą wystąpić po spożyciu takiej ilości suplementu, zawierającego tyle chemii i dodatków (np. biegunka, nudności, alergie itp.).

Biorąc więc pod uwagę najwyższą jakość składu Cheers oraz brak chemii i dodatków, cena staje się usprawiedliwiona i warta zapłacenia za produkt niewiele droższy, a wielokrotnie lepszy, zdrowszy i zaspokajający 100% dziennego zapotrzebowania w jednej dawce.

Określenie CLEAN LABEL użyte do promocji naszych produktów jest aktualnie bardzo poszukiwanym elementem przy wyborze produktów przez ludzi świadomych zdrowej żywności. Wierzymy, że poprzez darmową edukację na naszych stronach internetowych i przez naszych partnerów, uda nam się przekonać wiele osób, że warto zapłacić trochę więcej za produkt wielokrotnie lepszy i czysty.

Dlaczego zdrowa żywność to za mało?

Odniesienie do żywności ma swoje podstawy, bo wiele osób twierdzi „po co kupować suplementy, skoro wystarczy zdrowo jeść i dostarczać witaminy z pożywienia”. Z różnych względow jest to czasem niemożliwe:

  1. produkty wysoko przetworzone są praktycznie pozbawione witamin,
  2. wiele osób ma alergie na różne rzeczy, laktozę, orzechy, itd. i nie jest w stanie dostarczyć w naturalny sposób pewnych witamin i minerałów,
  3. wiele osób przez świadomy wybór nie je mięsa czy ryb, przez co również ogranicza sobie dostęp do witamin, mikroelementów i
    makroelementów,
  4. czasem fizycznie niemożliwe jest zjeść tyle, by dostarczyć wszystkie potrzebne witaminy, przykładowo dzienne zapotrzebowanie na witaminę D to 20 jajek lub pół kilograma makreli,
  5. wiele osób zwyczajnie nie lubi warzyw i nic ich nie przekona do zjedzenia sałaty czy rukoli, nie wspominając już o jarmużu czy szpinaku.

To tylko 5 dowodów na to, że zdrowa żywność to czasami zwyczajnie za mało. Z tego względu należy wzbogacać dietę w dobre suplementy witaminowe. Demonizowanie suplementów powinno się kończyć na Cheers, bo nie ma absolutnie podstaw, by produkty te stawiać w tym samym szeregu z innymi suplementami. Ich składy mówią same za siebie.

Zalety wspólne dla wszystkich naszych produktów (z wyjatkiem omega3)

vcaps plus

Wszystkie produkty Cheers są zamknięte w wyjątkowej kapsułce VCAPS PLUS nie zawierającej żelatyny zwierzęcej. Są w 100% wegańskie, nie zawierają żadnych barwników ani chemicznych dodatków, jakie można znaleźć w produktach konkurencji.

Charakteryzuje je również bardziej przewidywalny czas uwalniania składników, dzięki czemu organizm może je lepiej przyswoić. VCAPS PLUS nie zawierają agenta żelującego – jak np. żelatyna zwierzęca czy guma gellan, stosowana często w konkurencyjnych produktach, która w nadmiernych ilościach ma właściwości przeczyszczające. Aby dostrzec różnicę, wystarczy porównać skład naszych suplementów z produktami innych firm.

Są to kapsułki standardu farmaceutycznego. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które zdecydowały się na wykorzystanie takiej kapsułki do produkcji suplementów diety. Krótko mówiąc – są najlepsze z najlepszych.

Witaminy z najlepszych dostępnych źródeł

Wszystkie ekstrakty w naszych produktach są standaryzowane. Oznacza to, że z rośliny pozyskiwana jest tylko substancja aktywna, odpowiedzialna za dobroczynny wpływ danej rośliny na zdrowie. Weźmy pod uwagę, np. ginsenozydy z ekstraktu z żeń-szenia: Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng C.A.
Meyer) [5% ginsenozydów] – oznacza to, że ekstrakt jest standaryzowany na obecność ginsenozydów, które odpowiadają za dobroczynne działanie na zdrowie.

Ginsenozydy (saponiny triterpenowe) są substancją czynną biologicznie w korzeniu żeń-szenia, jego liściach i organach generatywnych. Poprawiają dotlenienie tkanek organizmu, wpływając na wzrost zdolności wysiłkowych przy podejmowaniu wysiłku psychofizycznego. Działają przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo wzmacniając odporność organizmu. Dzięki działaniu antyoksydacyjnemu ograniczają rozwój wolnych rodników tlenowych i białka membranowego mózgu. Poprawiają zdolności seksualne. Stosowane w suplementacji sportowej na zróżnicowanym poziomie treningu. Poprawiają koncentracje i umiejętność zapamiętywania.

W korzystaniu z ziół nie chodzi o to, żeby spożywać zioło z żeń-szenia, bo ma fajną nazwę czy smak, ale o to, żeby korzystać z dobrodziejstw, które dane rośliny czy zioła mają w sobie naturalnie. Jeżeli dana roślina zawiera w sobie naturalnie substancję aktywną, to żeby z niej później skorzystać w postaci suplementu ekstrakt musi być standaryzowany, inaczej jest niewiele znaczącym składnikiem (z pewnymi wyjątkami) – jest po prostu ziołem z żeń-szenia, ale pozbawionym istotnych dla zdrowia substancji.

Clean label

Wszystkie produkty Cheers są w 100% Clean label. Jest to oznaczenie, wskazujące na brak jakichkolwiek dodatkowych substancji – barwników, wypełniaczy, polepszaczy,
utwardzaczy, substancji glazurujących, przeciwzbrylających. Wszystkie suplementy Cheers są produkowane wyłącznie z najlepszych dostępnych na rynku surowców, wykorzystujemy nowatorskie, zastrzeżone postacie witamin – jako przykładu można tutaj użyć D3/K2 w postaciach Quali-D i K2 Vital (o których przeczytacie na stronie: https://eco-supplements.com/pl/zopisy/opisy-suplementow-diety-z-witaminami/).

Kod rabatowy

Dla czytelników naszego portalu firma przygotowała rabat na powitanie w wysokości 15% na dowolne pierwsze zakupy. Podczas składania zamówienia wystarczy podać kod: eco by nabyć dowolne witaminy 15% taniej: cheers.com.pl.

Artykuł powstał na podstawie materiałow prasowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.