„Farmaceuta w wielkim świecie – oblicza pracy w branży farmaceutycznej” – V Ogólnopolska Wigilia PTSF

Wielkimi krokami zbliża się grudzień, a wraz z nim moment, na który czeka wielu z nas – Święta Bożego Narodzenia. Właśnie z tej okazji Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji organizuje V Ogólnopolską Wigilię, skierowaną do członków naszego stowarzyszenia – studentów oraz magistrów farmacji z 11 miast w Polsce.


Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-5 grudnia 2021 roku na Wydziale Farmaceutycznym oraz w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Nam, jako organizacji, zależy nie tylko na stworzeniu miłej, niemalże rodzinnej atmosfery i pielęgnowaniu kontaktów, ale również na poszerzaniu wiedzy, zdobywaniu nowych kompetencji i doskonaleniu już posiadanych umiejętności. Ogromny nacisk kładziemy na edukowanie przyszłych farmaceutów oraz pomoc w ich rozwoju zawodowym. W związku z tym tematem przewodnim tegorocznego przedsięwzięcia będzie „Farmaceuta w wielkim świecie – oblicza pracy w branży farmaceutycznej”.

W harmonogramie uwzględniono warsztaty edukacyjne, targi kariery oraz treningi umiejętności miękkich. Wszystkie aktywności mają na celu zapoznanie uczestników z różnymi ścieżkami kariery, którymi będą mogli się kierować w przyszłości. Jest to szansa na zaznajomienie się z całym spektrum możliwości dostępnych na farmaceutycznym rynku pracy oraz na opanowanie kluczowych umiejętności interpersonalnych, niezbędnych podczas poszukiwania miejsca pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.