Gdy kremy do pielęgnacji nie pomagają – dr n. med. Ewa Berlińska

Gdy kremy do pielęgnacji nie pomagają - dr n. med. Ewa Berlińska

Oznaki upływu czasu dotykają każdą z nas. Często oprócz zmarszczek zmagamy się też z cellulitem czy rozstępami. Jak temu zaradzić? Kremy i preparaty dostępne w drogeriach nie pomagają? Codzienna, domowa pielęgnacja nie spełnia oczekiwań? Prawdopodobnie to czas, by poddać się skutecznym i dostępnym dla wszystkich metodom.

Obecnie dostępne na rynku medycznym metody cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich pacjentek: tych, które już korzystają z naszej pomocy, jak i tych, dla których jest to pierwsza wizyta w naszym gabinecie – mówi dr n. med. , specjalista Skin&Smile Berlińska oraz Eva Cure Clinic.

Hitem ostatnich tygodni, który przyciąga do gabinetu nowe pacjentki jest Aminokwasowa Terapia Zastępcza JALUPRO®, czyli nowość wśród terapii regeneracyjnych.

Przychodzi do nas wiele nowych pacjentek, które są ciekawe rezultatów takiej terapii, usłyszały o takich metodach, chcą wypróbować, odmłodzić swój wygląd lub pozbyć się niedoskonałości – dodaje dr Berlińska.

Dlaczego ta metoda cieszy się taką popularnością?

To bezinwazyjny zabieg, który dzięki zastosowanemu w nim preparatowi, szybko i widocznie odmładza i odżywia skórę. Można się dzięki niemu pozbyć też cellulitu czy rozstępów. Zawiera on wyjątkowe połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów – dodaje dr Ewa Berlińska.

Badania udowodniły, że takie połączenie wspiera bio-rewitalizację skóry. Warto wspomnieć, że aminokwasy budują białka, a więc również kolagen. To on odpowiada za to, że skóra jest gładka i dobrze napięta. Niestety po 30. roku życia jego ilość maleje, a jego braki powodują powstawanie zmarszczek. Działania zewnętrzne (np. w postaci kremów) mogę nie być wystarczającą pomocą dla skóry, dlatego Terapia zyskuje coraz większe uznanie wśród obecnych i przyszłych pacjentek.

Co oznacza jej zastosowanie w praktyce?

Zmęczona i pozbawiona witalności skóra odzyskuje młodzieńczy blask. Zmarszczki zostają wygładzone, a cera jest znów taka, jak kiedyś. Aminokwasowa Terapia Zastępcza jest skuteczna również w redukowaniu blizn potrądzikowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.